Szczegóły projektu

Pomysłodawca: AdminZamieszczony: 2020-04-14 16:35:40
Krótki opis projektu: Homeoffice assistant
Pełny opis projektu: Witajcie, praca z domu często nie należy do najłatwiejszych z powodu różnych rozpraszaczy dookoła. Aplikacja "Homeoffice assistant" mogłaby pomóc w optymalizacji tego typu pracy. Przykładowo, mogłaby mierzyć czas spędzony w mediach społecznościowych, mogłaby sugerować przerwy, mogłaby od czasu do czasu włączać muzykę relaksacyjną itp. Co sądzicie o tym pomyśle?
Cechy poszukiwanych członków zespołu
Kategorie techniczne
Nie określono

Technologie
Nie określono

Kategorie pokrewne
Nie określono

Poziomy doświadczenia
Nie określono

Pomysłodawca nie wiedział jakie technologie są wskazane do realizacji tego pomysłu, dlatego ten projekt jest publiczny (jego szczegóły są dostępne dla wszystkich użytkowników). Jeśli chcesz, możesz skorzystać z możliwości komentowania i pomóc autorowi.

Komentarze:
// Podpowiedź: komentowanie dostępne po zalogowaniu

Bamboomatic | Data: 2020-04-15 06:35:34
ustawiasz czas pracy. Np 6 godzin. Badania pokazują że dla zdrowia i lepszej koncentracji a co za tym idzie wydajność pracy na każde 60 minut pracy powinniśmy zrobić sobie 5-10 minut przerwy od myślenia. Proponuje więc dodać opcje możliwości ustawiania interwału i czasu trwania przerwy i zautomatyzować procesy które się mają wtedy uruchomić np: - włącz timer na xx minut; - włącz spotify - konkretna piosenke/playliste na konkretny czas; - komunikat głosowy, np żeby zrobić jakieś ćwiczenia, napić się wody itp; - w przypadku aplikacji desktopowej - wyłącz lub znacząco ściemnij monitor; Oczywiście czasami jesteśmy w ferworze pracy więc musi być opcja szybkiej drzemki i anulowania/pominięcia/odłożenia przerwy.